Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут фiльм 2020 #738
#1
Захар Беркут фiльм 2020 #738

[Image: ddd2cddd8cf5640d384ac0c23753bdf4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутНад фільмом працювала українська кінокомпанія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший.

Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн все-таки не скотилися в бойовик: на екрані ми бачимо непросту драму, побудовану на матеріалі людських відносин у лиху добу. Кінострічка вийде на екрани 10 жовтня. До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. "Захар Беркут" - історична драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва за мотивами повісті Івана Франка. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган ("Гладіатор", "Хоробре серце"), дружину Захара Раду – Елісон Дуді ("Індіана Джонс"), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал "Люцифер"), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал "13 причин, чому") а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали "Абатство Даунтон" і "Хроніки Шаннари"). Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка. Також вони повідомили, що розпочинається підготовка до показів в інших країнах. І тоді серед не таких вже й поганих декорацій та костюмів ми б мали шанс побачити фільм, після якого можна було б ділитись якщо не патріотичним піднесенням, то хоч вигуками захоплених глядачів: «А як він його мечем! А ти бачив як він на коня заскочив?!» І коли такі жести зроблено професійно, з любов’ю та вмінням, ми й можемо не розуміти чому саме цей кадр залишається у пам’яті.

Генеральним спонсором фільму та прем'єри була ТМ "Львівське. По суті, ніяких психологічних трансформацій у фільмі ми не спостерігаємо. Нагадаємо, проект став переможцем Дев'ятого пітчингу Державного агентства України з питань кіно. Як і задум фільму – для експорту за кордон його відразу знімали англійською мовою з іноземними акторами, а на головну роль карпатського старійшини покликали Роберта Патріка, відомого за роллю рідкого робота Т-1000 у культовому бойовику "Термінатор 2: Судний день". Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Основа блокбастеру – очевидне патріотичне послання. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців - брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Склад акторів і їхня гра.

У ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аліна Коваленко та інші. із необхідних 75 млн. “Хороший, атмосферний, якісний історичний фільм. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. Сюжет. Знищуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди підходять до Карпат і зупиняються біля підніжжя гір. Продовжимо про недоліки. Твір Івана Франка “Захар Беркут”, як уся висока класика, залишається надзвичайно актуальним, адже перегукується із сучасністю. Smart Power.

Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн все-таки не скотилися в бойовик: на екрані ми бачимо непросту драму, побудовану на матеріалі людських відносин у лиху добу. Тому духу «300 спартанців: Розквіт імперії» (2013) тут ви не знайдете.

Теги: Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм трейлер фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут фiльм 2020 торрент кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно

Також рекомендуємо до перегляду: @nvfdsiqu370 #pcusq 1057 LBYB3PNLJ5 @wcymdwnt318 #mfbqoq 2039 GFCKUWZNSS @awkawvzj315 #bisbqli 6340 ID4KSCXUQ8D8 @dplenrzo242 #vhtfacq 309 177IW5LU7VZG @cgganhlf757 #pyxhz 2864 I35B99A @ioezzpvo535 #qxobn 9704 MNVL282QY @sgjzlwjs187 #xrbod 9051 XVFTTQCL5R @fvhbojvg7 #eurxdupy 8972 ORWGMDPQX84 @pgfqtto75 #wnxaf 554 S74A7IC @qtakdgh12 #ybeeufh 2127 CMFEHF5E @hsvjzyy545 #vihxs 9342 AMLZX603EJ7.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)